WIECZÓR JASEŁKOWY

„Oto zwiastuję Wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan”. – cytat z Ewangelii świętego Łukasza, co roku przypomina nam o jednym z najważniejszych wydarzeń w historii ludzkości, jakim było narodzenie Jezusa Chrystusa – Boże Narodzenie.

       W naszej szkole dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klasy 2”e” przygotowali wyjątkowe przedstawienie artystyczne – Jasełka. 20 grudnia o godzinie 17.30 do szkoły przybyli wszyscy zaproszeni goście. Wieczór jasełkowy wprawił uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój, była to dla wszystkich lekcja zadumy i refleksji. Wzruszeni rodzice mogli zachwycić się publicznym występem swoich pociech. Spotkanie jasełkowe stało się również okazją do wzmacniania więzi między uczniami, rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi.

          Dziękujemy wszystkim za obecność, naszym wspaniałym szkolnym aktorom za dobre chęci i ogromne zaangażowanie, rodzicom za wszelką pomoc w realizacji tego spotkania, za słodki poczęstunek. Jesteście wspaniali.                                                               

Agnieszka Telka

Karolina Łukaszek