Nauczyciele

W roku szkolnym 2019/2020 kadrę stanowią następujący nauczyciele:

Lp.Nazwisko
i imię
Przedmiot
1.Abramczuk Marzenainformatyka
2. Adaś Alicja j. polski, nauczyciel współorganizujący kształcenie
3. Ambroży Aneta rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
4.Bednarska-Nowak Monikainformatyka
5.Bialik Ewabiologia
6.Bodulska Iwona nauczyciel współorganizujący kształcenie
7.Bryk Jolantareligia
8.Brzeska Ewanauczanie początkowe, świetlica socjoterapeutyczna
9.Chmura Anetamatematyka
10.Chrząstowska-Chabior
Katarzyna
nauczanie wczesnoszkolne
11.Chyla Agnieszka nauczanie wczesnoszkolne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
12.Chyla Marzenanauczyciel współorganizujący kształcenie
13.Cichoń Anitaj. angielski
14.Cichoń Grażynamuzyka, plastyka
15.Czosnek Iwonawychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
16.Dalmata Alicjamatematyka, świetlica socjoterapeutyczna
17.Dalmata-Konwicka Małgorzatahistoria, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
18.Damm Iwona nauczyciel współorganizujący kształcenie
19.Dobroch Marzenaj. polski
20.Domagała Ewareligia
21.Drożdżowska Marzenamuzyka, plastyka
22.Drzymalska Annatechnika, plastyka
23.Dulińska Zofiareligia
24.Dudek Agnieszkabiblioteka, świetlica
25.Durma Marzena nauczanie wczesnoszkolne
26.Durma Wojciechgeografia, szachy
27.Flis Łukaszreligia
28.Gacoń Iwonaj. polski
29.Gardynik Barbara nauczanie wczesnoszkolne
30.Gil-Przewoźniak Agnieszkachemia
31.Głocka Małgorzatafizyka
32.Głodo Anna nauczanie wczesnoszkolne
33.Gozdek-Zalaś Paulinaświetlica
34.Gujska-Śledź Alicjapedagog
35.Jabłońska Wioletta nauczyciel współorganizujący kształcenie
36.Jakubas Dorotaj. niemiecki
37.Jaworska-Krupa Monikalogopeda
38.Kalina Wioletta nauczyciel współorganizujący kształcenie
39.Kamińska Grażynaświetlica
40.Kareta Wiolettamatematyka
41.Kocur Emiliaświetlica, j. angielski
42.Kołek Beatageografia, przyroda
43.Komorowska Annaj. angielski
44.Kopacz Ewabiologia
45.Kowalik Andrzejj. polski
46.Kozioł Barbaramatematyka
47.Lasota Ewawychowanie fizyczne
48.Leśniak Elżbieta nauczanie wczesnoszkolne
49.Łabuszewska-Gzyl Jolantaj. polski
50.Mantorska-Skowron Urszulahistoria, wychowanie do życia w rodzinie
51.Mazur Mirosława nauczanie wczesnoszkolne
52.Miaz Jolanta nauczanie wczesnoszkolne
53.Michalska Justyna nauczanie wczesnoszkolne
54.Mikoda Dominika historia
55.Mikoda Rafałwychowanie fizyczne
56.Młodzińska Mirosławabiblioteka, świetlica socjoterapeutyczna
57.Moryto Monika nauczyciel współorganizujący kształcenie
58.Myślak Mariaświetlica
59.Niezgoda Martaświetlica, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
60.Nowak Jerzytechnika, świetlica
61.Ossolińska Annaj. angielski
62.Ostręga Katarzyna j. angielski
63.Ozdoba Eliza nauczyciel współorganizujący kształcenie
64.Pawelec Joanna j. angielski
65.Pawełek Danuta nauczyciel współorganizujący kształcenie
66.Pazdro Stanisławmatematyka, świetlica
67.Pedyńska Magdalenaj. polski
68.Pławska Monikawychowanie fizyczne
69.Podsiadły Dorotaj. niemiecki
70.Przybył-Szcześniak Magdalenaświetlica, j. angielski
71.Roguz Sabinawychowanie fizyczne
72.Roguz Teresa nauczanie wczesnoszkolne, świetlica socjoterapeutyczna
73.Rybak Marzenabiblioteka
74.Sikora Mirosławaj. angielski
75.Skowron Monikaj. polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
76.Skrobacz Wiktorwychowanie fizyczne
77.Sojda Teresainformatyka
78.Sokołowska Małgorzatadoradztwo edukacyjno-zawodowe
79.Stachura Józefabiblioteka
80.Stępień Piotrwychowanie fizyczne
81.Studnicka Małgorzatarewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
82.Sulik Iwonamatematyka
83.Switek Alinawychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
84.Szałach Dorotaj. angielski
85.Szcześniak Renataj. angielski, wychowanie do życia w rodzinie, świetlica
86.Szydłowska Katarzynamatematyka
87.Szydłowski Sławomirwychowanie fizyczne
88.Tarnowska Aldonahistoria
89.Tomala Justyna nauczyciel współorganizujący kształcenie
90.Trojanowska Wiesławageografia
91.Urban Alicja nauczyciel współorganizujący kształcenie
92.Walczyk Wioletta nauczanie wczesnoszkolne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
93.Wawrzyk-Stępień Edytaj. polski
94.Wąsik Anna nauczanie wczesnoszkolne
95.Wąż Annaj. polski
96.Wnuk Elżbieta nauczanie wczesnoszkolne
97.Wrzałek Barbara nauczyciel współorganizujący kształcenie
98.Zawada Irenaświetlica
99.Ziółek Marzena nauczanie wczesnoszkolne
100.Ziółkowska Katarzyna nauczanie wczesnoszkolne
101.Żurawska Urszulapedagog