Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych – 25.04.2024 w Rytwianach.

Z zewnątrz

Odebrane

25 kwietnia w Rytwianach odbył się Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. Bardzo dobrze spisali się uczniowie połanieckich szkół. W biegu chłopców na 1000 metrów (rocznik 2011/2012) 3 miejsce wywalczył ALEKSANDER STRZELCZYK. Na 2 miejscu w biegu na tym samym dystansie (kategoria 2009/2010) zawody ukończył WIKTOR ŚLEDŹ. W najstarszej kategorii – szkoły średnie – zdecydowane zwycięstwo odniósł KAROL BĄK a 2 był KUBA TAŁAJ .
W klasyfikacji drużynowej dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. T Kościuszki w Połańcu w składzie: TATIANA FIJAŁKOWSKA, AMELIA POZNAŃSKA, ZUZANNA KICIŃSKA, KAROLINA PRZYSUCHA, DARIA BĄK, MARIA POTYRAŁO – uplasowały się na 2 miejscu.
W klasyfikacji drużynowej chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. T Kościuszki w Połańcu w składzie:
WIKTOR ŚLEDŹ, MIŁOSZ WILK, KAMIL GOMUŁA, JAN WITEK, GOLBA WIKTOR – wywalczyli 2 miejsce. Trenerem i opiekunem jest Sławomir Szydłowski.
W klasyfikacji szkół średnich – drużyna ZS w Połańcu w składzie: KAROL BĄK, KUBA TAŁAJ, HUBERT TAŁAJ, BŁAŻEJ WALCZYK, POTYRAŁO MIKOŁAJ – zajęli 3 miejsce. Opiekun: Krzysztof Kazberuk.