Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tu wszystko gra OK!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, a w naszych sercach jeszcze są niesamowite emocje, które towarzyszyły nam przez ostatni czas. Nasza szkoła już tradycyjnie wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka, tworząc przy tym niesamowitą atmosferę integracji szkolnej i angażując całą naszą społeczność do czynnego udziału w jednym konkretnym celu – by pomagać !!!

Dwa dni intensywnej współpracy przyczyniła się, że do puszek, które zostały zarejestrowane w sztabie w Połańcu oraz zaangażowaniu wolontariuszy, którzy kwestowali w dniu finału na terenie miasta, nasza szkoła zebrała łączną kwotę  11 059 zł 27 gr!!! To niesamowity wynik, za który SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY!!

25 stycznia klasy 1a, 2a i 2d pod opieką Pani Teresy Roguz, Marzeny Ziółek i Jolanty Miaz, zaprezentowały przepiękne Jasełka dla dzieci klas 1-3. Dochód jaki udało się zebrać w kwocie
699, 58 zł.,  został przekazany do puszki WOŚ.

Tego samego dnia na holu głównym został zorganizowany kiermasz słodkości i zabawek, który dzielnie prowadziła Pani Wioletta Kalina. Cieszył się on niesamowitym powodzeniem wśród naszych uczniów i nauczycieli.  Wszystkie pyszności przygotowane przez rodziców klas 2c, 4a, 6b oraz inne chętne osoby, sprzedały się w mgnieniu oka, a zabawki ofiarowane przez naszych uczniów dostały drugie życie. 😊

Dochód jaki został zebrany z kiermaszu do puszki WOŚP wyniósł 4 625, 18 zł.!!! To wszystko dzięki Wam! 😊

W piątek 26. 01. 2024 r. został przeprowadzony mecz charytatywny: „Uczniowie kontra nauczyciele”, podczas którego emocjonujące rozgrywki zostały rozegrane przez następujący skład:

Uczniowie:

Kapitan: Ozdoba Filip – 8b

Zawodnicy: Mamuszka Michał – 7d, Utnik Radosław- 7B, Kot Bartosz- 6a, Damm Olaf – 6d, Kordula Hubert- 7d, Czaja Dominik- 7e.

Nauczyciele:

Kapitan: Sławomir Szydłowski

Zawodnicy: Wioletta Kalina, Magdalena Pedyńska, Iwona Sulik, Barbara Kozioł, Marzena Chyla, Agnieszka Telka, Rafał Mikoda, Krzysztof Strojny, Skrobacz Wiktor.

Emocjonujące trzy sety zakończyły się wynikiem 2-1 dla drużyny uczniów! Wielkie brawa dla Was!

Podczas rozgrywek odbyły się licytacje ponad 50 fantów, które poprowadziła Pani Alina Switek.  Były to nie tylko wyjątkowe przedmioty, ale również bony i vouchery przekazane przez lokalne firmy. Dochód jaki trafił do puszki WOŚP wyniósł 2 211, 43 zł!!

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować:

– Olala Fizjoterapia i Masaż -Aleksandra Tomala,

– Justyna Meszek,

– JAZGER Garage Barber,

– Pizzeria Leo,

– Memory Pub,

– Pizzeria Havana,

– Restauracja Stefanek,

– Manufaktura Smaków.

Okazaliście bezinteresowną pomoc i chęć wsparcia! DZIĘKUJEMY!!

Finał WOŚP odbył się w niedzielę 28 stycznia, gdzie pod opieką Karoliny Guzik i Zofii Sowińskiej uczennice Julia Reczko, Nadia Walczyk, Natalia Szkolak i Daria Bąk, kwestowały na terenie miasta Połaniec. Było to dla naszych uczennic niesamowite doświadczenie, które mamy nadzieje, że będzie powielane w następnych latach 😊 DZIĘKUJEMY WAM i Waszym  rodzicom, za to, że tego dnia mogliśmy pokazać, że są inicjatywy, które warto wspierać.

Podczas kwestowania na terenie miasta udało nam się wspólnie zebrać 3 523,08 zł.

Dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym osobom! Tworzyliśmy cudowny zespół, który gra do jednej bramki! Wielkie dzięki dla WAS!!!

Organizatorzy: Karolina Guzik i Zofia Sowińska.