XXIV Ogólnopolski Konkurs Geologiczno – Środowiskowy

Chętni uczniowie naszej szkoły kolejny rok z rzędu biorą udział w ogólnopolskim Konkursie Geologiczno-Środowiskowym. Tegoroczna XXIV edycja konkursu odbywa się pod hasłem: „Geologiczna różnorodność Ziemi” i organizowana jest przez Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy oraz Muzeum Geologiczne PIG-PIB w Warszawie.

Miło mi poinformować społeczność szkolną, że uczeń naszej szkoły Karol Chmielowiec (klasa VIII G) po I etapie zmagań konkursowych znalazł się w wąskim gronie sześciu osób z obszaru województwa łódzkiego i świętokrzyskiego.

Karol bierze udział w konkursie wiedzy obejmującym obszar nauk o Ziemi (głównie z zakresu geologii) w kategorii wiekowej dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej. Przed nim, niedługo po egzaminie ósmoklasisty kolejny etap zmagań konkursowych Już gratulujemy Karolowi odniesionego sukcesu !

  Opiekun uczniów:

   Wojciech Durma