Finał Wojewódzkich Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych.

26 kwietnia w Rytwianach odbył się Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych. Znakomicie spisali się uczniowie z Połańca. W biegu na 600 metrów dziewcząt zwyciężyła NIKOLA GOMUŁA , w biegu na 1000 metrów 1 miejsca zajął KUBA TAŁAJ , taką sama pozycję wywalczył ALEKSANDER STRZELCZYK w biegu na 500 metrów. W biegu na 1000 metrów Szkół Średnich na drugim miejscu uplasował się DOMINIK RUGAŁA.
W klasyfikacji drużynowej wśród dziewcząt rocznik 2007/2008 zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Połańcu w składzie : Nikola Gomuła, Amelia Dudek, Weronika Ambroży, Milena Górnicz , Oliwia Bieniek, Gabriela Suchorowska, Karolina Stawiarz. Chłopcy również wywalczyli 1 miejsce: Kuba Tałaj, Kacper Walenciak, Bartosz Szaniawski, Wiktor Jakubas – Jur, Maksymilian Masłowski, Klaudiusz Godlewski.
Na 2 miejscu uplasowali się chłopcy z rocznika 2009/2010 w składzie : Tobiasz Broziński, Filip Ozdoba, Jakub Grabda, Kamil Gomuła, Radosław Utnik , Mikołaj Flisiak.

Opiekunami uczniów byli Sławomir Szydłowski i Ewa Lasota.