29. Finał WOŚP – gramy z głową! Szkolna eSkarbonka

Logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 29 finał 2021.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Nasza szkoła po raz pierwszy będzie kwestować w sposób wirtualny przez eSkarbonkę. W dzisiejszej rzeczywistości pandemicznej jest to najbezpieczniejszy sposób, zachęcamy wszystkie przychylne i życzliwe osoby  do wsparcia finansowego tej akcji,  i „wrzucenia pieniążka wirtualnego” o dowolnym nominale do naszej szkolnej e-puszki. Kliknij w link a dowiesz się więcej szczegółów https://eskarbonka.wosp.org.pl/qzntt2 <3                                              

Włącz się do akcji, zachęć znajomych, przyjaciół, rodziców, dorosłych, roześlij link, liczymy na Twoją hojność i zaangażowanie.  W tym roku pieniądze zbierane są na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wielki Finał Orkiestry 31 stycznia 2021! Śpieszmy pomagać!