Zapraszamy do dołączenia do akcji Aktywne Miasto nakręcamy kilometry dla Gminy Połaniec 2024

W imieniu Miasta i Gminy Połaniec, Pana Burmistrza Jacka Nowaka zwracamy się z prośbą o przyłączenie się do akcji rekreacyjno-sportowej Aktywne Miasto nakręcamy kilometry dla Gminy Połaniec 2024. Od 1 czerwca wystartowała ogólnopolska rywalizacja o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Przez 30 dni mieszkańcy miast i gmin, które dołączyły do zabawy będą kręcić kilometry dla siebie i swoich małych ojczyzn. Rywalizacja to nie tylko konkurs samorządów, to także małe rywalizacje w ramach samych miast pomiędzy grupami typu, szkoły, firmy czy osiedla. To jednak przede wszystkim dobra zabawa i zdrowa rekreacja. Przed nami 30 dni na rowerze, cały miesiąc ruchu i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Szczegółowe informacje na stronie https://portal.polaniec.eu/aktualnosci/aktywuj-aplikacje-i-krec-kilometry-dla-gminy-polaniec-zapraszamy-do-zabawy.html

Jak dołączyć do Rywalizacji?
Znajdź i pobierz aplikację Aktywne Miasta z właściwego dla siebie sklepu (Google Play lub AppStore). Dokonaj rejestracji użytkownika i z menu wybierz Rywalizacje, następnie w zakładce „Ogólne” – Trening RSP dla Miast lub Trening dla Gmin.  Aby dołączyć do rywalizacji z listy rozwijanej – wybierz miasto lub gminę – dla którego chcesz kręcić kilometry na rowerze. W kolejnym kroku – wybierz grupę – z którą się identyfikujesz i przyłącz się lub zaproponuj swoją i razem z przyjaciółmi weźcie udział w rywalizacji!

Rywalizacja szkolna – jak dołączyć!!!

1. Wybierz RSP dla Gmin

2. Gmina Połaniec

2. Twoja grupa to Szkoły

3. Typ: Szkoła Podstawowa im. T.Kościuszki w Połańcu

4. Wybierz klasę, do której uczęszczasz i kręć kilometry

Serdecznie zachęcam do udziału w akcji, dla zwycięskiej klasy przewidziano nagrodę.