Integracyjne rozgrywki w kręgle.

Integracyjne rozgrywki w kręgle to już tradycja w naszej szkole. To wspaniała okazja aby móc zintegrować dzieci oraz aktywizować ich do czynnego spędzania wolnego czasu. W tym roku zostały one przeprowadzone 8 stycznia 2024. Emocji i wrażeń nie mogło zabraknąć! Trzynaścioro uczniów z naszej szkoły z  klas I- VIII rozegrało emocjonujący turniej z podziałem na drużyny. Wszyscy dali z siebie jak najwięcej, a dla większości z nich to były pierwsze w życiu spotkanie z kręglami! Gdy na zewnątrz mróz doskwierał to nam zimno nie było! Oczywiście ten integracyjny turniej umiliły słodkie przekąski i wspólne rozmowy, które sprzyjały nawiązaniu nowych znajomości między uczniami. Na koniec każdy z uczestników otrzymał wspaniałe nagrody! Na koniec każdy z uczestników otrzymał wspaniałe nagrody zasponsorowane przez UKS  Żaczek Połaniec, za co serdecznie dziękujemy!! To był cudownie aktywny poniedziałek dla każdego z nas i na pewno za rok  znów się spotkamy! Serdecznie dziękujemy za możliwość rozegrania rozgrywek dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu oraz Radzie Rodziców za możliwość zakupu poczęstunków dla dzieci.

Organizatorzy: Wioletta Kalina, Karolina Guzik, Małgorzata Żyła przy współpracy z nauczycielami współorganizującymi proces kształcenia.