XXIII Ogólnopolski Konkurs Geologiczno – Środowiskowy

Chętni uczniowie naszej szkoły kolejny rok z rzędu biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Geologiczno-Środowiskowym. Tegoroczna XXIII edycja odbywa się pod hasłem: „Energia drzemiąca w skałach”. Konkurs zgodnie z regulaminem przeprowadzany jest w trzech etapach i organizowany jest przez Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy oraz Muzeum Geologiczne PIG-PIB w Warszawie.

Miło mi poinformować społeczność szkolną, że w dniu 31.05.2022 roku uczeń naszej szkoły Karol Chmielowiec (klasa VII G) brał udział w kolejnym etapie zmagań konkursowych i został laureatem  finału regionalnego obejmującego teren województwa świętokrzyskiego oraz łódzkiego  zajmując wysokie III miejsce.

Karol brał udział w konkursie wiedzy z zakresu nauk geologicznych i geograficznych w kategorii wiekowej dla uczniów VII i VIII klas szkoły podstawowej.

Gratulacje dla Karola !!

 

 

                                                                                                                    Opiekun

                                                                                          Wojciech Durma