Akcja „Zaświeć się na niebiesko”

Co roku 2 kwietnia w związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu organizowana jest akcja „Zaświeć się na niebiesko”. Pomysłodawcą i realizatorem akcji „Polska Na Niebiesko” jest Fundacja JiM, największa w Polsce organizacja od 20 lat niosąca pomoc osobom z autyzmem oraz ich rodzinom.

Jako że w tym roku ów dzień przypada w sobotę, akcja w naszej szkole zostanie zorganizowana w poniedziałek, 4 kwietnia. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich członków społeczności szkolnej do włączenia się w akcję i założenia w tym dniu ubrania w kolorze niebieskim. Wasze zaangażowanie w akcję ma ogromne znaczenie, będzie to  bowiem wspaniały gest solidarności z osobami w spektrum autyzmu. Pokażmy, że razem tworzymy lepszy świat dla osób z autyzmem, świat akceptacji, tolerancji i zrozumienia.

Zachęcamy także poszczególne klasy do wykonania w tym dniu „Niebieskiego zdjęcia”
i przesłania go na adres: aneta.ambrozy@psppolaniec.pl lub malgorzata.studnicka@psppolaniec.pl

Liczymy na Waszą kreatywność. Fotogaleria zostanie zamieszczona na stronie internetowej naszej szkoły.