30. Finał WOŚP już wkrótce! ZaGrajmy RAZEM!

30. Finał WOŚP już wkrótce, 30 stycznia 2022 roku.

Z radością informujemy, że Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu po raz kolejny przyłączyła się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy dla dziecięcej okulistyki, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Z uwagi na to, iż ze względów sanitarnych nie możemy zorganizować w czasie pandemii corocznego charytatywnego kiermaszu słodkości ani rozgrywek sportowych połączonych
z licytacjami, uznaliśmy, że eSkarbonka jest najbardziej bezpiecznym sposobem kwestowania
i wybraliśmy właśnie taką formę wsparcia Fundacji i jej podopiecznych. Gorąco zachęcamy wszystkich członków społeczności szkolnej i przyjaciół placówki do przyłączenia się do naszej wirtualnej zbiórki i wspólnej akcji na rzecz WOŚP 2022.

Pamiętajmy, że dobro powraca, więc dzielmy się nim. Liczy się każda złotówka 🙂

Możemy ZAGRAĆ wirtualnie, wrzucając pieniądze do #eSkarbonkiWOSP.

Możemy RAZEM sprawić, aby dzieci zmagające się z problemami wzroku również miały szansę widzieć świat wyraźnie i kolorowo.

Razem możemy więcej!

GRAJMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!

A oto link do naszej szkolnej eSkarbonki WOŚP

https://eskarbonka.wosp.org.pl/4xvvxe

Koordynatorzy akcji