ŻYCZENIA DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością.

 Michel de Montaigne

DRODZY UCZNIOWIE,

SZANOWNI RODZICE, NAUCZYCIELE I PRACOWNICY

26 czerwca 2020 roku  jest wyjątkowym dniem dla nas wszystkich. Nadchodzą upragnione i zasłużone wakacje, w tym wyjątkowym roku – roku doświadczeń  ze szkolnych korytarzy i zajęć w formie zdalnego nauczania. Uczyliśmy się wszyscy  nowych technologii, nowych relacji. Jestem z Was bardzo dumna, że potrafiliście podjąć wyzwanie oraz  z pomocą rodziców, kolegów, nauczycieli  dążyć do celu.

Ten czas pracy w Googlowskiej Chmurze sprawił, że razem z Wami cieszę się z osiągniętych wyników, gratuję udziału w konkursach organizowanych online i zajętych miejsc, np.: w Kangurze Matematycznym,  „Być jak Ignacy” czy „Młodym Innowatorze”, akcji „Dzieci Uczą Rodziców w Domu”. Byliście wspaniałymi uczestnikami codziennych lekcji, znaleźliście czas, aby sprawdzić, co ciekawego działo się w świetlicy szkolnej czy bibliotece.

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI! Wierzę, że wynik osiągnięty na pierwszym życiowym egzaminie przyniesie Wam satysfakcję, a równocześnie pozwoli wybrać szkołę marzeń, iż będziecie dążyć do  realizacji życiowych postanowień w kolejnych etapach dorastania. 

Dziękuję Wam DRODZY RODZICE, że wspieraliście uczniów w codziennym trudzie, że my – nauczyciele i wychowawcy – mogliśmy na Was liczyć.

SZANOWNI NAUCZYCIELE – dzięki Waszemu zaangażowaniu i determinacji nauka w zdalnej szkole przebiegała sprawnie i bez większych problemów. Przez wiele tygodni z entuzjazmem i poświęceniem wykonywaliście Państwo swoje obowiązki, służąc uczniom pomocą  o każdej porze dnia.

Życzę wszystkim bezpiecznych i spokojnych wakacji. Korzystajcie z własnej mądrości, którą posiadacie. Niech wszystkie podróże i przygody kończą się szczęśliwymi powrotami do rodzinnych domów. Liczę, iż we wrześniu spotkamy się w murach tej szkoły.

Gabriela Zielińska

Dyrektor szkoły