Logo Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu

Ogólnopolska akcja "BohaterON w Twojej Szkole 2025"

Uczniowie klasy VIII e naszej szkoły pod okiem pani Małgorzaty Dalmaty-Konwickiej wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "BohaterON w Twojej Szkole 2026", organizowanej dla upamiętnienia 81 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. 

Gratulujemy wszystkim zaangażowanym zdobytej wiedzy, wytrwałości w działaniu i pasji w odkrywaniu kolejnych kart historii.

Więcej takich akcji, projektów, bo młode pokolenie to przyszłość naszej Ojczyzny!

Dyplom "BohaterON w Twojej Szkole 2025"

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności